Chytrá domácnost - ZAPOY
Přejít nahoru
Ing. Denis Verner
Edisonova 669/89, 700 30 Ostrava
info@zapoy.cz
Tel. (+420) 773 773 096
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
IČ: 17928486
Neplátce DPH

Ověřené řešení pro

Ovládání
celého domu

PROSTŘEDNICTVÍM VAŠEHO MOBILNÍHO ZAŘÍZENÍ

SPOJILI JSME

Ty nejlepší
komponenty
na trhu.

Jedna aplikace řídí vše.

Chytrý telefon
Chytrý telefon

Vše je ovládáno z vašeho mobilního zařízení pomocí aplikace.

Chytrý asistent
Chytrý asistent

Ovládejte svůj dům pomocí hlasu bez stisknutí tlačítka

UKÁŽEME VÁM JAK

Moderní
chytrá
domácnost.

Dokáže pomocí správně nastavených procesů
šetřit spotřebu energií, především elektřiny a vody.

Chytrá domácnost dokáže pomocí automatizace ušetřit váš čas a zajistit komfort. Vše je ovládáno z chytrého telefonu pomocí aplikace.

Udělejte ze svého bydlení útulné a pohodlné místo, které vám zjednoduší váš každodenní život. Pomocí moderních technologií vám pomůžeme realizovat vaše přání.

Chytrá domácnost umožňuje jednoduché a bezpečné ovládání jednotlivých zařízení v domě, jejich vzájemné propojení a automatizaci úkonů. V neposlední řadě se stará i o zabezpečení domácnosti, kdy máte vše pod kontrolou ze svého chytrého zařízení.

Možnosti využití

Chytré
domácnosti.

Osvětlení
Osvětlení

Chytrá domácnost nabízí mnoho možností ovládání osvětlení. Žárovky, stmívače, led pásky i bodovky lze nastavit podle vašich představ. Nemusíte mít v jedné místnosti pro každé světlo speciální vypínače nebo stmívače. Jeden stisk stačí k naladění správné atmosféry. Několik světel najednou může být spojeno do světelných scén. Dále můžete ovládat celou místnost najednou jedním stiskem nebo jen její části. Při odchodu můžete jedním stiskem celý dům zhasnout.

Vytápění a chlazení
Vytápění a chlazení

Možnost ovládání tepelného čerpadla v domě. Dále ovládání podlahového topení pro nastavení ideální teploty ve vašich místnostech pro maximální pohodlí. Vše lze nastavit na automatické denní cykly. Čidlo otevřených oken kontroluje otevřená okna a vypne vytápění nebo chlazení.

Stínění
Stínění

Žaluzie je možné automaticky nastavovat pomocí polohy slunce na obloze, pro ideální teplotu v domácnosti. Po setmění, se žaluzie mohou automaticky zatáhnout a poskytnout vám maximální soukromí. Nabízí se také možnost ovládání více žaluzií jedním stiskem. Možnost integrace na předpověď počasí, podle které bude systém připraven na případný silný vítr nebo déšť.

Větrání
Větrání

Možnost nastavení automatického větrání v časových intervalech nebo pomocí senzoru CO2.

Zavlažování
Zavlažování

Systém umožňuje ovládání jednotlivých zavlažovacích zón. Lze nastavit denní zavlažovací cykly.

Domácí spotřebiče
Domácí spotřebiče

Pro úplné zdokonalení vašeho domova, jsou tady chytré spotřebiče, které si propojíte se svou chytrou domácností. Umožní vám je vzdáleně ovládat, kontrolovat jejich stav, nebo vás budou upozorňovat na různé provozní události.

Sauna
Sauna

Saunu můžete zapnout vzdáleně po cestě domů z práce. Až přijdete domů, sauna bude mít ideální teplotu.

Bazén
Bazén

Ve svém telefonu můžete sledovat venkovní teplotu a teplotu vody. V aplikaci můžete ovládat filtrační čerpadlo pro ideální kvalitu vody nebo v případě deště kryt bazénu. Systém umožňuje nastavení filtračního čerpadla na určité hodiny a dny, aby se zapínalo automaticky. Při večerním koupání je možné nastavit osvětlení do světelných scén pro ideální atmosféru.

Kamerový systém
Kamerový systém

Umožňuje kontrolovat vaši domácnost z mobilního telefonu při vaší nepřítomnosti. Využití alarmu při nepovoleném pohybu cizích osob.

Zabezpečení
Zabezpečení

Využití alarmu při nepovoleném pohybu cizích osob. Kouřové čidlo vás ihned informuje o případném požáru. V rizikových oblastech, kde by při poruše mohla unikat voda možnost využití záplavového čidla. V případě zjištění úniku vás sytém upozorní a automaticky uzavře přívod vody.

Brána, branka, vstupní dveře
Brána, branka, vstupní dveře

Interkom ovládaný z telefonu vzdáleně. V případě nutnosti možnost otevření brány nebo branky návštěvě bez potřeby klíčů. Pro vstup do domu nebudou potřeba klíče – možnost otevírání pomocí kódu, technologie NFC nebo čipové karty.

Hlasový asistent a zóny
Hlasový asistent a zóny

Chytrou domácnost lze ovládat hlasem. S využitím hlasového asistenta, můžete základní akce ovládat bez potřeby svého telefonu. Umožňuje nastavení režimu spánku, kdy na zadaný příkaz, přejde vaše domácnost do nočního režimu. Zatáhnou se žaluzie, zamknou se dveře, vypne se osvětlení a termostat se nastaví na vámi zvolenou teplotu pro klidný a nerušený spánek.

Tohle jsou příklady využití chytré domácnosti a je jen na vás, které možnosti budete chtít využívat ve svém domě..

RYCHLÁ POPTÁVKA

Řeknete nám co chystáte?

Pokud stavíte nebo plánujete rekonstrukci
bytu, rodinného domu nebo kanceláře

VELICE RÁDI VÁM POMŮŽEME
S VYBUDOVÁNÍM VAŠÍ CHYTRÉ DOMÁCNOSTI

Neváhejte nás kontaktovat.
Je jen na vás, co vše budete chtít ve svém domě
ovládat pomocí vašeho chytrého zařízení.